group

Think Smart… Learn Smart!

ΤΑΧΥΡΥΘΜΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ

Η ανώτατη πιστοποίηση γλωσσομάθειας της αγγλικής γλώσσας δεν είναι άλλη από το πτυχίο Proficiency. Θέλετε και εσείς να αποκτήσετε ένα ισχυρό πιστοποιητικό για το βιογραφικό σας σημείωμα και να είστε ανταγωνιστικοί στην αγορά εργασίας;

Ελάτε στο SmartSchool και αποκτήστε πτυχίο Proficiency σε 4 μήνες! Επιλέξτε ανάμεσα σε μαθήματα δια ζώσης ή online, τα οποία διεξάγονται από έμπειρους καθηγητές και αποκτήστε πιστοποίηση αγγλικής γλώσσας, αναγνωρισμένη από το ΑΣΕΠ, εγγυημένα, εύκολα, γρήγορα και οικονομικά.

Αν δεν έχετε περιορισμό χρόνου, μπορείτε ακόμη να βρείτε περισσότερα online τμήματα, όπως στα μαθήματα αγγλικών C2 proficiency για ενήλικες σε 8 μήνες για μεγαλύτερη εμβάθυνση στο γνωστικό αντικείμενο!

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ

ΠΑΡΕ ΤΩΡΑ ΠΤΥΧΙΟ ΑΓΓΛΙΚΩΝ C2 (PROFICIENCY) με ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ!

• ΣΕ 4 ΜΗΝΕΣ ΜΟΝΟ από το ΕΠΙΠΕΔΟ Β2!
  • ΓΡΑΠΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ!
  • ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΜΕΝΟ ΔΙΠΛΩΜΑ ΑΠΟ ΑΣΕΠ!

ΠΡΟΝΟΜΙΑ SmartSchools

• Ολιγομελή τμήματα σε τμήματα αποκλειστικά ενηλίκων
  • Καθηγητές υψηλού επιπέδου (κάτοχοι masters, με συνεχή αξιολόγηση και επιμόρφωση)
  • Εφαρμογή δομημένου Syllabus (ακαδημαϊκού χρονοδιαγράμματος σπουδών)
  • Αναπλήρωση χαμένων ωρών
  • Προηγμένα εκπαιδευτικά μέσα
  • Εξετάσεις στον χώρο μας ή στο χώρο σας!
  • Γραπτή Εγγύηση Επιτυχίας!

NYLC: New York Language Center

LTE: Language Test of  English

Ελευθερία στις Εξετάσεις OnLine

Απόκτησε πιστοποίηση οπουδήποτε, οποτεδήποτε!
Η δυνατότητα να κάνεις την εξέταση από το σπίτι, ή από το γραφείο!

Οι Online Adaptive εξετάσεις με απομακρυσμένη τηλεπιτήρηση είναι μία καινοτόμος υπηρεσία, όπου η αποστολή του αντίστοιχου πιστοποιητικού γίνεται σε 10 ημέρες

ΑΝΑΛΥΤΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΜΗ ΤΩΝ ΠΤΥΧΙΩΝ  ΕΔΩ

ΟΛΑ ΤΑ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΔΕΚΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΕΠ ΕΔΩ

• Syllabus 50 hours
  • Κόστος 85€
  • Διάρκεια 4 Μ
  • Επίπεδο C2
  • Γλώσσα Αγγλική
  • Μαθητές 12
  • Επιτυχία 100%

Πόσο Κοστίζει:

• Κόστος: 85€/μήνα

• Διάρκεια: 4 μήνες

• Εγγραφή: Δωρεάν

• Έναρξη: από 19/02/2023 (* Θέσεις περιορισμένες)

Καθηγητές

smartschool

DAPHNE BLANTZ
Υπεύθυνη Σπουδών

Όλοι οι καθηγητές SmartSchool κάνουν το ΜΑΘΗΜΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ συναρπαστικό γιατί είναι υψηλού ακαδημαϊκού επιπέδου, κάτοχοι masters, με συνεχή αξιολόγηση και επιμόρφωση σε προηγμένα εκπαιδευτικά μοντέλα και κάτοχοι πιστοποίησης Cambridge CELTA |
Certificate in English Language Teaching to Adults

Λένε για εμάς

TEACHER

Δημουλά Νίκη | Εκπαιδευτικός

“Συστηματικά και στοχευμένα, μόνο σε 4 μήνες, κατάφερα να φτάσω  στο επίπεδο Γ2 και να εξασφαλίσω την πιστοποίηση που μου ήταν απαραίτητη!”

Smart Gallery

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΩΡΑ!