lab6b

ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ & ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΛΙΟΝ

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΣΕΠ για τις δημοφιλείς εφαρμογές γραφείου σε λειτουργικό σύστημα Windows 10 και Office365
| WORD | EXCEL | INTERNET | ACCESS | P.POINT |

3 ΕΝΟΤΗΤΕΣ

ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ e-Learning: 125€ μόνο!

ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ Δια Ζώσης : 175€ μόνο!

*Κόστος έκδοσης πιστοποιητικού: 15€

ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 1-2 εβδομάδες!

6 ΕΝΟΤΗΤΕΣ

ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ e-Learning: 150€ μόνο!

ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ Δια Ζώσης : 260€ μόνο!

*Κόστος έκδοσης πιστοποιητικού: 15€

ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 1-4 εβδομάδες!

ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ

• Εκπαίδευση με πιστοποιημένους εκπαιδευτές ενηλίκων  (ΕΟΠΠΕΠ) με πολυετή εμπειρία
  • Εκπαίδευση στο πιο πρόσφατο λογισμικό στους πιο σύγχρονους χώρους
  • Smart μεθοδολογία χωρίς αποστήθιση και καθόλου ενασχόληση στο σπίτι
  • Πιστοποίηση ISO 9001 & ISO 27001 για την ποιότητα των προσφερόμενων υπηρεσιών
  • Διεξαγωγή Mock Τests ακριβούς προσομοίωσης των εξετάσεων
  • Επισήμανση – Καθοδήγηση για την αντιμετώπιση κρίσιμων θεμάτων
  • Γραπτή εγγύηση απόκτησης διπλώματος
  • Δωρεάν Επανεξέταση

ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ

• Πρόσβαση σε πλατφόρμα τηλεκπαίδευσης με πλήρη κάλυψη όλων των γνωστικών αντικειμένων των ενοτήτων, γρήγορα, εύκολα, εγγυημένα!
  • Προετοιμάσου από την άνεση του χώρου σου, ξεκινώντας όποτε επιθυμείς και αφιέρωσε όσο χρόνο χρειάζεσαι.
  • Προσάρμοσε την εκπαίδευσή σου στα γνωστικά αντικείμενα που θέλεις να εστιάσεις, με σύντομα και κατατοπιστικά βίντεο, για όλα τα κεφάλαια, με αφήγηση από εκπαιδευτή.
  • Παροχή Mock Τests ακριβούς προσομοίωσης των εξετάσεων, που προσαρμόζονται στην έκδοση Windows και Office που έχεις στον υπολογιστή σου, με βιντεολύσεις αφήγησης για τελειοποίηση της προετοιμασίας σου
  • Γραπτή εγγύηση απόκτησης διπλώματος – Δωρεάν Επανεξέταση

ΔΩΡΕΑΝ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ σε 1-4 εβδομάδες (Δια ζώσης)

Περιλαμβάνονται οι ενότητες: WORD, EXCEL, INTERNET, ACCESS, P. POINT, σε περιβάλλον WINDOWS 10 & OFFICE 365.

• Εγγυημένη πιστοποίηση για κάθε προκήρυξη ΑΣΕΠ
  • Έναρξη τμημάτων κάθε εβδομάδα με ευέλικτα ωράρια, πρωινά και απογευματινά, για να μπορείς να αναπληρώνεις σε περίπτωση απουσίας

SmartSchool | 9 ΛΟΓΟΙ για 100% Επιτυχία!

1. Τα μαθήματα διεξάγονται από εμπειρότατους πιστοποιημένους Καθηγητές από τον ΕΟΠΠΕΠ
  2. Η ύλη διεκπεραιώνεται χωρίς βαρετή απομνημόνευση θεωρίας, αλλά μέσω ερωτήσεων σεναριακής μορφής με Video Answers, που σας παρέχονται στο σπίτι για εξάσκηση
  3. Εξελιγμένο και φιλικό λογισμικό προετοιμασίας εξετάσεων,
  4. Οργανωμένη ύλη, απόλυτα συμβατή με τις εξετάσεις των πιστοποιημένων εξεταστικών φορέων UCERT.
  5. Προσομοίωση Εξετάσεων με Δωρεάν Mock Tests!
  6. Απεριόριστη ΔΩΡΕΑΝ Πρακτική εξάσκηση
  7. ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ με το πιο σύγχρονο λογισμικό. (WINDOWS 10 | OFFICE 365)
  8. Γραπτή εγγύηση απόκτησης διπλώματος
  9. Δωρεάν Επανεξέταση!

• Ενότητες 3-6
  • Mock Tests 5
  • Διάρκεια 1-4 W
  • Επίπεδο Basic
  • Γλώσσα Ελληνική
  • Μαθητές 5-12
  • Επιυχία 100%

Syllabus

Eξεταζόμενες ενότητες :

• Επεξεργασία κειμένου: Δημιουργία επαγγελματικών επιστολών και μορφοποιημένων εγγράφων
  • Διαδίκτυο: Η συγκεκριμένη ενότητα περιλαμβάνει τη διαχείριση πληροφοριών και επικοινωνιών μέσω διαδικτύου
  • Υπολογιστικά ΦύλλαΠοσοτική και ποιοτική επεξεργασία κυρίως αριθμητικών δεδομένων
  • Χρήση Υπολογιστή και Διαχείριση ΑρχείωνΑνάπτυξη βασικών δεξιοτήτων αναφορικά με τη δημιουργία και τη διαχείριση αρχείων, τη χρήση δικτύων και την ασφάλεια δεδομένων.
  • Χρήση βάσεων δεδομένων:Κατανόηση κάποιων από τις βασικές έννοιες των βάσεων δεδομένων και ανάπτυξη ικανοτήτων ως προς στη χρήση μιας σχετικής εφαρμογής. Αυτό περιλαμβάνει τη δημιουργία και την τροποποίηση πινάκων, ερωτημάτων, τύπων και αναφορών.
  • ΠαρουσιάσειςΔημιουργία, μορφοποίηση, τροποποίηση και προετοιμασία παρουσιάσεων, χρησιμοποιώντας διαφορετικές διατάξεις διαφανειών και διανομή εκτυπώσεων.

Πτυχία ΑΣΕΠ

SmartSchools έχεις όλες τις επιλογές των αναγνωρισμένων φορέων

• Τα SmartSchools αποτελούν επίσημα εξουσιοδοτημένα εξεταστικά κέντρα UCERT, UNICERT.
  • Συχνές εξετάσεις, 2 φορές την εβδομάδα
Unicert_

Καθηγητές

team

ΠΕΡΤΕΣΗΣ Θ.
Υπεύθυνος Σπουδών

Μάθημα με Πιστοποιημένους Kαθηγητές!

Οι εκπαιδευτικοί των SmartSchools είναι υψηλού επιπέδου, πιστοποιημένοι από τον ΕΟΠΠΕΠ. Η εκπαιδευτική διαδικασία διεξάγεται με φυσική παρουσία καθηγητή και όχι με απλά βιντεομαθήματα

Smart Gallery