ΜΑΘΗΜΑΤΑ ECDL

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΣΕΠ  ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΛΙΟΝ

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  που οδηγούν σε ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΣΕΠ για τις δημοφιλείς εφαρμογές γραφείου:  WORD | EXCEL | INTERNET

ΚΟΣΤΟΣ e-Learning (Δίδακτρα & Εξέταστρα): 125€ μόνο!
ΚΟΣΤΟΣ Δια Ζώσης (Δίδακτρα & Εξέταστρα): 175€ μόνο!

*Κόστος έκδοσης πιστοποιητικού: 15€

ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 1-2 εβδομάδες!

ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ

ΔΙΑ ΖΩΣΗΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ

ΣΥΝ. ΚΟΣΤΟΣ: 175€! (Εξέταστρα & Δίδακτρα)

• Εκπαίδευση στο πιο πρόσφατο λογισμικό στους πιο σύγχρονους χώρους
  • Οι καθηγητές SmartSchool είναι υψηλού επιπέδου, πολυετούς εμπειρίας, πιστοποιημένοι εκπαιδευτές ενηλίκων από τον ΕΟΠΠΕΠ.
  • Smart μεθοδολογία χωρίς αποστήθιση και ενασχόληση στο σπίτι
  • Πιστοποιημένοι με ISO 9001 και ISO 27001 για την ποιότητα των υπηρεσιών μας
  • Διεξαγωγή Mock Τests ακριβούς προσομοίωσης των εξετάσεων με επισήμανση – καθοδήγηση αντιμετώπισης κρίσιμων θεμάτων
  • 100% Επιτυχία με γραπτή εγγύηση απόκτησης διπλώματος!
  • Δωρεάν Επανεξέταση!

ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ

ΣΥΝ. ΚΟΣΤΟΣ: 125€! (Εξέταστρα & Δίδακτρα)

• Πρόσβαση σε πλατφόρμα τηλεκπαίδευσης με πλήρη κάλυψη όλων των γνωστικών αντικειμένων, γρήγορα, εύκολα, εγγυημένα!
  • Προετοιμάσου από την άνεση του χώρου σου, ξεκινώντας όποτε επιθυμείς και αφιέρωσε όσο χρόνο χρειάζεσαι.
  • Προσάρμοσε την εκπαίδευσή σου στα γνωστικά αντικείμενα που θέλεις να εστιάσεις, με σύντομα και κατατοπιστικά βίντεο, με αφήγηση από εκπαιδευτή.
  • Παροχή Mock Τests ακριβούς προσομοίωσης των εξετάσεων, που προσαρμόζονται στην έκδοση Windows και Office που έχεις στον υπολογιστή σου, με βιντεολύσεις αφήγησης για τελειοποίηση της προετοιμασίας σου
  • Γραπτή εγγύηση απόκτησης διπλώματος – Δωρεάν Επανεξέταση

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΣΕΠ σε 1-2 ημέρες!

Πληροφορικής μαθήματα Δια Ζώσης και εξ Αποστάσεως προετοιμασία για τις εξετάσεις πιστοποίησης

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ που περιλαμβάνει τις ενότητες: WORD EXCEL INTERNET σε περιβάλλον WINDOWS 10 & OFFICE 365.

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ για κάθε προκήρυξη ΑΣΕΠ.

SmartSchool | 10 ΛΟΓΟΙ για 100% Επιτυχία!

1. Εμπερία 19 ετών με περισσότερους από 12.000 επιτυχημένους σπουδαστές!
  2. Εκπαιδευτές πιστοποιημένοι από τον ΕΟΠΠΕΠ
  3. Εμπέδωση ύλης χωρίς στείρα απομνημόνευση θεωρίας, αλλά μέσω ερωτήσεων σεναριακής μορφής με Video Answers, που σας παρέχονται ΔΩΡΕΑΝ για εξάσκηση στο σπίτι
  4. Φιλικό λογισμικό εξετάσεων αναπτυγμένο από το Πανεπιστήμιο Πειραιά!
  5. Οργανωμένη ύλη, απόλυτα συμβατή με τις εξετάσεις των πιστοποιημένων εξεταστικών φορέων: UCERT.
  6. Παροχή σημειώσεων – Προσομοίωση Εξετάσεων με Δωρεάν Mock Tests!
  7. Απεριόριστη ΔΩΡΕΑΝ Πρακτική εξάσκηση
  8. ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ με το πιο σύγχρονο λογισμικό
  9. Γραπτή εγγύηση 100% επιτυχίας
  10. Δωρεάν Επανεξέταση!

• Ενότητες 3
  • Mock Tests 5
  • Διάρκεια 1-3 W
  • Επίπεδο Basic
  • Γλώσσα Ελληνική
  • Μαθητές 4-7
  • Επιυχία 100%

Syllabus

ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ

• Επεξεργασία κειμένου
    Δημιουργία επαγγελματικών επιστολών και μορφοποιημένων εγγράφων.
  • Διαδίκτυο
    Η συγκεκριμένη ενότητα περιλαμβάνει τη διαχείριση πληροφοριών και επικοινωνιών μέσω διαδικτύου.
  • Υπολογιστικά Φύλλα
    Ποσοτική και ποιοτική επεξεργασία κυρίως αριθμητικών δεδομένων.

Πτυχία ΑΣΕΠ

Στα SmartSchools έχεις όλες τις επιλογές αναγνωρισμένων φορέων.

• Τα SmartSchools αποτελούν επίσημα εξουσιοδοτημένα εξεταστικά κέντρα UNICERT, UCERT
  • Συχνές εξετάσεις, 2 φορές την εβδομάδα
Unicert_

SmartSchools

general

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ
Κ.Δ.Β.Μ. 2

Τα SmartSchools διανύουν 21 χρόνια επιτυχημένης πορείας, με 6 εκπαιδευτήρια. Έχουν υλοποιηθεί πάνω από 100.000 ανθρωποώρες κατάρτισης σε περισσότερους από 15.000 επιτυχημένους εκπαιδευόμενους.

Οι εκπαιδευτικοί των SmartSchools είναι υψηλού επιπέδου, πιστοποιημένοι από τον ΕΟΠΠΕΠ.
Η ποιότητα των εκπαιδευτικών υπηρεσιών μας πιστοποιείται με ISO 9001 και ISO 27001 από την TUV Austria Hellas.

iso

Λένε για Μας!

+12.000 επιτυχημένοι εκπαιδευόμενοι

peter

Παπαδάκης Δημήτρης | Φοιτητής
Καταπληκτική εμπειρία

“Πέτυχα στις εξετάσεις άνετα, έχοντας την κατάλληλη προετοιμασία και καθοδήγηση από τους άψογους καθηγητές, οι οποίοι ήταν έμπειροι, μεταδοτικοί και φιλικοί. Προφανώς συνεχίζω στο expert επίπεδο!”

SmartGallery