ΜΑΘΗΜΑΤΑ ECDL ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΛΙΟΝ | ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ECDL

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ECDL ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΛΙΟΝ

ΔΩΡΕΑΝ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ECDL που οδηγούν σε πιστοποίηση υπολογιστών ΑΣΕΠ για τις δημοφιλείς εφαρμογές γραφείου;
| WORD | EXCEL | INTERNET

Περιγραφή

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ECDL ΑΣΕΠ σε 1-3 εβδομάδες

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ECDL που περιλαμβάνουν τις ενότητες: WORD EXCEL INTERNET σε περιβάλλον WINDOWS 10 & OFFICE 365.

ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ για κάθε προκήρυξη ΑΣΕΠ.

• Έναρξη τμημάτων κάθε εβδομάδα με ευέλικτα ωράρια, πρωινά και απογευματινά. Επομένως μπορείς να αναπληρώνεις σε περίπτωση απουσίας.

SmartSchool | 100% Επιτυχία!

1. Η ύλη διεκπεραιώνεται με ερωτήσεις σεναριακής μορφής με δυνατότητα Video Answers.
  2. Εξελιγμένο και φιλικό λογισμικό προετοιμασίας εξετάσεων.
  3. Οργανωμένη ύλη, απόλυτα συμβατή με τις εξετάσεις των πιστοποιημένων εξεταστικών φορέων: ECDL – UNICERT.
  4. Προσομοίωση Εξετάσεων.
  5. Δωρεάν Mock Tests!
  6. Πρακτική άσκηση? Όποτε μπορείς, απεριόριστα, επιπλέον των ωρών μαθήματος!
  7. Γραπτή εγγύηση απόκτησης διπλώματος
  8. Δωρεάν Επανεξέταση!
  9. ΜΑΘΗΜΑΤΑ ECDL με το πιο σύγχρονο λογισμικό. (WINDOWS 10 | OFFICE 365)

με μια ματια!

• Ενότητες 3
  • Mock Tests 5
  • Διάρκεια 1-3 W
  • Επίπεδο Basic
  • Γλώσσα Ελληνική
  • Μαθητές 4-7
  • Επιυχία 100%

Syllabus

ΜΑΘΗΜΑΤΑ ECDL | ΕΞΕΤΑΖΟΜΕΝΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ

• Επεξεργασία κειμένου
    Δημιουργία επαγγελματικών επιστολών και μορφοποιημένων εγγράφων.
  • Διαδίκτυο
    Η συγκεκριμένη ενότητα περιλαμβάνει τη διαχείριση πληροφοριών και επικοινωνιών μέσω διαδικτύου.
  • Υπολογιστικά Φύλλα
    Ποσοτική και ποιοτική επεξεργασία κυρίως αριθμητικών δεδομένων.

Πτυχία ΑΣΕΠ

SmartSchools έχεις όλες τις επιλογές των αναγνωρισμένων φορέων ECDL, UNICERT.

• Τα SmartSchools αποτελούν επίσημα εξουσιοδοτημένα εξεταστικά κέντρα.
  • Συχνές εξετάσεις, 2 φορές την εβδομάδα
Unicert_

Καθηγητές

team

ΠΕΡΤΕΣΗΣ Θ.
Υπεύθυνος Σπουδών

Μάθημα με Kαθηγητές!

Οι εκπαιδευτικοί των SmartSchools είναι υψηλού επιπέδου, πιστοποιημένοι από τον ΕΟΠΠΕΠ στις σύγχρονες διδακτικές πρακτικές. Η εκπαιδευτική διαδικασία διεξάγεται με φυσική παρουσία καθηγητή και όχι με απλά βιντεομαθήματα

Λένε για Μας!

Τέλειο 4150Πιστοποιημένοι
Πολύ Καλό 545Πιστοποιημένοι
Καλό 150Πιστοποιημένοι
peter

Παπαδάκης Δημήτρης | Φοιτητής
Καταπληκτική εμπειρία

“Πέτυχα στις εξετάσεις άνετα, έχοντας την κατάλληλη προετοιμασία και καθοδήγηση από τους άψογους καθηγητές, οι οποίοι ήταν έμπειροι, μεταδοτικοί και φιλικοί. Προφανώς συνεχίζω στο expert επίπεδο!”

Smart Gallery

Privacy Settings saved!