ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ - ΑΓΓΛΙΚΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΛΙΟΝ

ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ – C2 | PROFICIENCY

ΚΟΣΤΟΣ: από 135€ μόνο!

ΔΙΑΡΚΕΙΑ: 8 μήνες!

Ταχύρυθμα ΑΓΓΛΙΚΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΙΛΙΟΝ που οδηγούν σε 8 μήνες σε πτυχίο C2 Proficiency αναγνωρισμένο από το ΑΣΕΠ εύκολα και οικονομικά!

ΕΚΜΑΘΗΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ

ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΑΓΓΛΙΚΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ
Proficiency C2 σε 8 μήνες!

Ταχύρυθμα μαθήματα αγγλικών για ενήλικες που οδηγούν με 100% επιτυχία σε όλα τα αναγνωρισμένα πτυχία για τα επίπεδα αγγλικών C2 – PROFICIENCY.

10 Λόγοι Υπεροχής SmartSchool

1. Άμεση κατάταξη με on Line Placement Test
  2. Oλιγομελή τμήματα (4-9 ατόμων) μαθησιακής και ηλικιακής ομοιογένειας
  3. Mηνιαία on Line Evaluation Tests άμεσης βαθμολόγησης.
  4. Δωρεάν μόνιμη ενισχυτική διδασκαλία.
  5. Υψηλό επίπεδο καθηγητών με συνεχή εκπαίδευση και αξιολόγηση
  6. Εφαρμογή χρονοδιαγράμματος με εγγυημένη ολοκλήρωση
  7. Aναπλήρωση χαμένων ωρών
  8. Διαδραστικοί πίνακες
  9. Προηγμένα εκπαιδευτικά μέσα
  10. Γραπτή Εγγύηση Επιτυχίας!

Τι πτυχίο Θα Πάρω;

Στα SmartSchool έχεις όλες τις επιλογές!
Αποκτάς γρήγορα και οικονομικά το κατάλληλο πτυχίο αγγλικών που σου ταιριάζει σε 5-8 μήνες ή και ταχύτερα παρακολουθώντας μαθήματα proficiency για ενήλικες σε 4 μήνες

(Michigan ECPE, Cambridge CPE, LRN, NOCN, NYLC, LTE, ESB, OCN, Tie, ΚπΓ)

• Syllabus 150 Ω
  • Practice Tests 30
  • Διάρκεια 8 Μ
  • Επίπεδο C2
  • Γλώσσα Αγγλική
  • Μαθητές 4-9
  • Επιυχία 100%

Τί θα Μάθω;

Η διδακτέα ύλη διαμορφώνεται έτσι ώστε οι γλωσσικές δεξιότητες που θα αναπτυχθούν να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις του Κοινού Ευρωπαϊκού Πλαισίου Αναφοράς Γλωσσών του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου (CEFR) και συγκεκριμένα του επίπεδου C2 (Άριστη Γνώση).

Οι δεξιότητες που βαθμονομούνται εδώ περιλαμβάνουν την ικανότητα του κατόχου να:

• μεταδίδει λεπτές σημασιολογικές αποχρώσεις με ακρίβεια χρησιμοποιώντας επιτυχώς ένα ευρύ φάσμα τροποποιητικών μηχανισμών
  • κατέχει ιδιωματικές εκφράσεις και όρους της καθομιλουμένης με επίγνωση του συνδηλωτικού επιπέδου της σημασίας
  • ανατρέχει και αναδιαρθρώνει για να ξεπεράσει κάποια δυσκολία τόσο ομαλά που ο συνομιλητής δύσκολα το αντιλαμβάνεται.

Δες αναλυτικά τις γλωσσικές δεξιότητες κατά CEFR..

Καθηγητές

smartschool

DAPHNE BLANTZ